Filmografie UMĚLCE!

26. března 2012 v 8:00 | ~V~ |  Diary
Víte co si myslím? že opravdu na naší zeměkouli existují umělci! Já jich obdivuji vážně hodně, ale kdo je pro mě ten nej? ta jednička v mých žebříčcích celebrit? Je to jednoduše Johny Depp!
Určitě ho VŠICHNI známe z filmu Piráti z Karibiku 1,2,3,4 a musíte uznat, že svoji roli kapitána Sparrowa, zahrál opravdu výtečně. Byl to takový kolíbající se mužík, často opilí rumem, který jen když promluvil, tak už se někteří smáli. Takže doufám, že se mnou všichni souhlasí! ;].
Johny Depp si zahrál v opravdu hodně filmech, proto jsem na něho, jako celebritu pyšná. Ano, není to čech, tak proč bych na něj měla být pyšná, že ano. Ale pravda je v tom, že většínou, opravdu jen VĚTŠINOU, obdivujeme spíše američany, někdy i celebrity z jiných zemí nejsou výjimkou. Američani se proslavují v téhle době si myslím opravdu hodně, ať už tím, že film, ve kterém si zahrají odkoupí nějaký český kanál, třeba TV nova a hned lidé u televizí zjistí, že nějaký herec prostě esxistuje, o kterém do teď nevěděli, nebo se proslaví dále i v nějakých klipech a nejvíce se samozřejmně objevují na filových festivalech, kde se ukáží fotografové, kteří je vyfotografují, novináři s nimi udělají rozhovor a na druhý den ho otisknou v novinách. foto Prostě tyhle celebrity se v téhle době mohou objevit opravdu kdekoliv, klidně i na ČESKÝCH bilboardech! POZOR, to je vážně pravda! Ale herci také museli někde začít, že ano. Ať už začínali od konkurzů do různých televizních reklam, divadel a později do filmů, kde zpočátku získávali jen malé role, ale později už i hlavní, třeba Johny Depp měl dá se říct hlavní roli v pirátech z karibiku, nebo velkou roli si zahrál i v Karlíkovi a továrně na čokoládu, nebo Sweeny Todd, nebo také nemohu zapomenout na střihorukého Edwarda. Johny Depp se proslavil v opravdu hodně filmech, a proto se nemůžeme divit, že se hodně proslavil a lidé jako já ho obdivují, opravdu by mi nevadilo, kdybych se s ním někdy měla setkat, pro mě je opravdovým idolem! S tímhle člověkem se potkat, tak nejdříve omdlým, než bych s ním začala mluvit :D. Prostě a jednoduše, každý musí mít určitě nějaký idol, či oblíbenou celebritu, ať už je to zpěvák, herec, tanečník, sportovec, prostě to každý člověk nějak cítí a má tendenci někoho obdivovat, já jsem toho příkladem :].
Nevím, jak moc si vezmete můj článek k srdci, pokud ho vůbec někdo bude číst celý až do konce, :D ale tímhle jsem Vám jen chtěla ukázat, že i já mám oblíbenou celebritu, která něco dokázala!:].

Ukázky filmografie:
Noční můra v Elm Street (1984)
Slow Burn (1985)
Četa (1986)
Jump Street 21 (1987)
Cry-Baby (1989)
Střihoruký Edward (1990)
Arizona Dream (1993)
Benny a Joon (1993)
Co žere Gilberta Grapea (1993)
Don Juan DeMarco (1994)
Ed Wood (1994)
Mrtvý muž (1995)
Bojovník (1997)
Strach a hnus v Las Vegas (1998)
Ospalá díra (1999)
Čokoláda (2000)
Kokain (2001)
Z pekla (2001)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
Hledání Země Nezemě (2004)
Tajemné okno (2004)
Libertin (2004)
Karlík a továrna na čokoládu (2005)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)
Shantaram (2008)
Veřejní nepřátelé (2009)
Imaginárium Dr. Parnasse (2009)
Alenka v říši divů (2010)
Cizinec (2011)
Rango (2011)
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)
Rumový deník(2011)
Jack a Jill(2011)
nejsou tam všechny, je jich ještě více, ale o některých už moc nevím, chystám se je zkouknout v nejbližší době :].

POZOR!!! V LÉTĚ, OKOLO KVĚTNA-ČERVNA NÁS OD JOHNYHO DEPPA ČEKÁ NOVÝ FILM(A JE FAKT DOBRÝ:D ) JMENUJE SE DARK SHADOWS a přikládám i UKÁZKU:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EW* EW* | Web | 26. března 2012 v 17:13 | Reagovat

Ahoj, tak už jsem přišla na to, co je za problém :-) vy jste se mi tam s Deppem přihlásily 2 :-) nějak jsem si toho nevšimla  a tebe jsem přeskočila. moc se omlouvám :-(

2 Tyny Tyny | Web | 27. března 2012 v 17:10 | Reagovat

Tak to máš naprostou pravdu, jako já kdybych potkala Johnnyho jen tak někde, nečekaně na ulici. Tak nejdřív bych asi začala ječet. Potom bych z toho nadšení ztuhla, nehybně bych stála. Pak bych letěla k němu, jenže pak by mě to všechno došlo a sekla bych tam sebou :D. A vim na 100%, že bych k němu nedoběhla :D. Protože po cestě bych tak dvacetkrát brkla, něco bych si přelomila, ale to by mi bylo v tu chvíli naprosto jedno :D. Pak bych se trochu probrala vstala bych a začala bych histericky bečet :D:D:D:D:D Samozřejmě že s tebou ráda spřátelím, ale zapiš se prosimtě pod ten článek.Já ten tvůj první komentář smažu, abych v tom neměla zmatek :). Ehm, ještě něco, nevadí ti, že mám blog jenom 11 dní? :D:D

3 LadyDariel LadyDariel | Web | 29. března 2012 v 14:47 | Reagovat

Tak zaprví film není od Johnyho Deppa, ale od Tima Burtona, ale musím říct že ukazka vypadá fakt zajímavě, a nejen kvuli deppovy, hlavně tim, že burton je muj nej nej ražiser :) Stejně tak se těším na franknweiene :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama