Duben 2012

Animace 0.4

29. dubna 2012 v 12:01 | ~V~ |  Animace
A jsou tu další animace z mého oblíbeného filmu NA VLÁSKU :))Nový článek!

25. dubna 2012 v 16:22 | ~V~ |  News&updates
Jak Vám dopadly přijímačky? :))..
Mám novou teorii :) NO BOYS, NO PROBLEMS!! opět mám problém stejný jako vždycky ohledně kluků, mohla bych se na to vykašlat ;)..neřešit..půjdu na střední a budu si užívat snad pořádně :)..Takže u mě prostě nic novýho není :)-

Jinak nová tapeta mobilu ! :D měla jsem Harryho už několikrát, ale tahle se mi v mobilu nejvíc líb! :]

A nejlepší písničky od nich? co se mi nejvíce líbí? z celého CD asi tyto :

Harry a Louis-nejlepší! :D

Omluva :)

22. dubna 2012 v 13:05 | ~V~ |  Diary
Ahoj..
Omlouvám se, že jsem tu teď nebyla, pořád jsem někde lítala a nebyl na PC čas, teď některé čekají i přijímačky, takže se musím učit na úterý :D ale budu přidávat, třeba to přednastavím nebo něco :)..Takže se ještě jednou omlouvám :)


Krásná & Ošklivá

18. dubna 2012 v 15:34 | ~V~ |  Story
Tímhle tématem se zabývá určitě hodně mladých teenagerů. Někteří z nich si myslí, že jsou ti nejkrásnější lidé na světě a nikdo nemůže být jejich konkurence, ale někteří si myslí, že jsou nejošklivější lidé na světě. Ale pravda je taková, že nikdo není ošklivý! Zřejmě každý, kdo si myslí, že je ošklivý, obézní atd. si jednoduše nevěří a to je právě ten kámen úrazu.
Takže pro začátek. Věř si!! Každý musí začít tím, že si musí věřit. Ale ne tak, aby byl přímo kolosálně arogantní a namyšlený. Prostě si věř, ale s mírou. Další problém je třeba nedostatek financí. I to je problém v téhle době, protože některé dívky si připadají méněcenné, když kolem vidí jen tolik dívek, co rozhazují každou korunu za kus oblečení, nebo kosmetiku, zatímco ty, nemáš pomalu ani na tu řasenku, aby ses mohla také malovat, ale i to se dá jednoduše vyřešit. EXPERIMENTUJ.
V prvním případě, chceš vypadat hezky? Líbit se klukům? Jsi pro to udělat cokoli? Tak experiment ti pomůže hned! Jednoduše jestli ve své skříni nemáš moc věcí, nebo moc pěkných věcí, můžeš si to různě namíchat. Máš doma šátky? Plno šátků a nevíš, co s nimi? Tak si šátky namixuj ke svému tričku! Je to jednoduché! Tak třeba máš ve skříni nějaké světlé modré tričko, vezmeš si k němu třeba: Bílí šátek, černý šátek, nebo modrý šátek…K tomu bílé nebo černé rifle a nějaké náušnice a máš svůj styl pěkně nakombinován :). Nic to není, naopak, každý si může vymyslet svůj vlastní mix oblečení, to není, že já vám tu něco napíši a vy hned poběžíte a zjistíte že nemáte modrý šátek :D to ne. Ale když už jsme u těch šátků, šátky si můžete koupit i levně! Nemusíte nakupovat nutně ve značkovém! Stačí zajít klidně i k vietnamcům a tam si vyberete i pěkné šátky do 50,-! Ano jsou tam i pěkné, i když jsou levné! Na tom nezáleží, ostatní to nepoznají, kde jsi ho sehnala :). A jak se malovat? Obyčejná řasenka stačí, vypadáš přirozeně a nejsi zmalovaná jako ostatní holky, nebo použij barvu stínů ke svému oblečení, to bude pěkně ladit. A hlavně! Buď sama SEBOU! Neřiď se jen tak podle ostatních, to znamená, že ani podle mě se nemusíš řídit, jen chytíš inspiraci :). Přeji hodně štěstí a snad klofneš i nějakého pěkného kluka!

"Kamarád" X Kamarád

17. dubna 2012 v 15:46 | ~V~ |  Story
Žijeme ve společnosti, kde už kamarád není kamarád, ale "Kamarád".
Jaký v tom je rozdíl? Vypadá to, jako by tam žádný rozdíl vůbec nebyl..Omyl, rozdíl tam je a velíký, jen vy ho možná na první pohled přehlédnete. Je to velice, ale velice jednoduché. Tohle téma je zaměřeno na skutečné přátele a falešné přátele, neboli "kamarády" v uvozovkách!
Také nesnášíte ty rádoby kamarády, kteří se snaží vypadat velice jako nejlepší kamarádi, můžete jim všechno říci, ale přitom je to ve skutečnosti naopak. Oni se totiž projeví jako falešní přátelé, kteří Vás za zády pomluví hned jak to půjde. Vy jim řeknete jen malé tajemství a hned to ví spousta dalších lidí. Nevíte kde jste udělaly chybu. Hledáte tu chybu v sobě, ale úplně zbytečně. Říkáte si: "Kdo mohl říct takovéhle tajemství? To, které jsem si chtěla ještě pěknou chvíli nechat jen pro sebe". Věřte mi, bude to trvat, ale jednou dojdete na to, komu jste to řekly a kdo je teď ten falešný kamarád. Budete dávat vinu jiným, protože ten váš "kamarád" Vám řekl, že to nikomu neřekl, že to rozhlašuje ten, nebo ten, přitom to není pravda! Ano, poslední dobou se cítím strašně odstrčená od kamarádu, od rodiny, ode všeho! A jedno mi to rozhodně není, no, bohužel to tak je a já se s tím jen musím srovnávat. Také znáte ten neskutečné strašný pocit, když sedíte v lavici s prej "nejlepší kamarádkou", vykládáte si, moc si rozumíte, teď se z ničehož nic zvedne a jde si za jinýma kamarádama, s kterými se směje, na Vás se ani nepodívá, ale za chvíli, když si všimne, že jdu kolem nich, tak vy jen vidíte, jak se otáčí a dívá se na Vás, přitom šušká něco jiné kamarádce.. je to hnus! Nemám tohle chování ráda a přesně tohle se mi teď děje! Už nemám kam jít, nebo spíše za kým jít, protože všichni se teď obrátili proti mně! Nevím proč, prostě jeden den všichni byli velcí kamarádi a najednou se s vámi nikdo nebaví, cítíte se vážně hloupě..Jo to se mi teď vážně děje..Nevím proč se tohle děje, ale někdo prostě musí roznášet o mě pomluvy nebo něco, jinak by se tohle nedělo a změnou počasí to určitě nebude! Měla jsem i hodně kamarádůl kluků, kteří mě pořád otravovali, chodili se mnou domů, ven, kamkoli. Teď je to ale jinak, baví s mou kamarádkou, mě odstrčili a moje kamarádka mě odstčila s nimi. Nemůžu říct, že mi to nevadí, mě to totiž vadí, že se semnou teď moc lidí nebaví, ve škole věčně o přestávkách sama. Je to hrůza :D Snad se někdo nad tímhle článkem zamyslel a přečetl si ho celý, třeba někdo má stejné zkušenosti, ale jen podle komentářů poznám, kdo to četl a kdo ne, protože polovina se na to stejně vykašlala :] Ale nevadí, jsem zvyklá :].
Takže to bylo trošku promlouvání do duše :D..


Diary ~0.1

15. dubna 2012 v 16:25 | ~V~ |  Diary
Ahoj..
Takže dnes nemáme moc času, takže napíši jen takový malý deníček :]. Musím se na zítra učit matiku, protože píšeme čtvrtletku..učím s na to už celý víkend a docela mi to jde, ale radši si to budu ještě opakovat :]. Zítra !ASI! budu mít v mém pokoji něco velice úžasného, co jsem si zase vymyslela :D něco co miluji, takže jestli to bude už zítra, tak vám to vyfotím a hodím vám to sem :]. Dám vám sem fotku PŘED a PO :D taky mě napadlo, že jsem sem ještě nedala ani svoji fotku, jak vypadám :D ale to počká :D:D Myslím, že na mě nikdo nějak extra není zvědavý :D..No nic jdu se teda (m)učit :]. Mějte se tu! :].


Animace na přání 0.1

14. dubna 2012 v 19:31 | ~V~ |  Animace


Mám jen tři animacš, protože jsem dala nejvyšší kvalitu a tím pádem delší animace jak 6-7 vteřin ani nešlo, takže je jich i málo, protože jsem jich měla víc, ale nešly nahrát, měly více jak 10 MB.. ale snad se aspoň trošku líbí! :]

Animace 0.2

14. dubna 2012 v 13:43 | ~V~ |  Animace
Nikdo se nepřihládil do mé soutěže Nails, což je škoda no, schválně jsem to tam celý týden nechávala :D tak nic no :P
Takže jsem udělala znovu animace k filmu Johny English 2, u totoho filmu, jsme se docela hodně zasmála :D.


~Animace ~0.1 TBBT

8. dubna 2012 v 13:10 | ~V~ |  Animace
Nudila jsem se, tak jsem udělala animace ze známého seriálu THE BIG BANG THEORY :] snad jste ten dík viděli, aby jste pochopili, co na tom bylo tak moc směšné :D


Nový oblek blogu :]

7. dubna 2012 v 6:00 | ~V~ |  News&updates
Ahoj, tak jsem se rozhodla včera, že udělám konečně layout na svůj blog..svůj vlastní layout..A nechci se nějak chvástat nebo něco, ale myslím si, že je to jediný lay, který se mi povedl a to vážně hodně :D oproti ostatním :D takže jsem s ním spokojená opravdu hodně a taky to zabralo docela dost času, akorát škoda, že neumím oddělené menu :/ to mě mrzí, vypadalo by to mnohem lépe, tak zrovna žádám některé grafiky, kdo umí oddělené menu, jestli by mi s tím nemohl nějak pomoci, byla bych docela hodně za to ráda :] Děkuji a těším se na názory na můj nový dess :]

| DOBA VÝROBY cca 2h | SPOKOJENOST 95% | NENÍ VOLNÝ |


Pokud máš zájem si objednat ode mne layout tak se zapiš!:] list k zapsání nalezneš v menu! :]